Problemy z potencją występują u coraz większej grupy mężczyzn. Na szczęście nic straconego! Z pomocą przychodzi lek Kamagra i znajdujący się w nim sildenafil. Porozmawiamy dzisiaj nieco więcej o tym właśnie produkcie i jego aspektach technicznych.

Problemy ze wzwodem wśród Polaków

Problem z uzyskaniem wzwodu dotyka już nawet 3,5 mln mężczyzn w naszym kraju. Co najgorsze, zaledwie niecałe 10% ich szuka fachowej pomocy. Pozostali zbyt wstydzą się taką sytuacją i zagryzają zęby, całkowicie rezygnując z aktywności seksualnej. Ma to bardzo negatywny wpływ nie tylko na ich psychikę, ale też i życie ich partnerek. Nie polecamy takiego zachowania. Każdy ma prawo do atrakcyjnego życia seksualnego. Na szczęście nie trzeba od razu zgłaszać się do specjalisty. W mniej skomplikowanych przypadkach pomóc może Kamagra. Co to jest i jak z niej korzystać?

Kamagra – lek na problemy ze wzwodem

Kamagra https://www.aptekakamagra.pl to lek na potencję, który wykorzystywany jest do wsparcia kuracji przywracającej możliwość osiągnięcia erekcji przez mężczyzn, a także do doraźnego działania w przypadku pojawienia się okazji na stosunek seksualny.

Kamagra zawiera w sobie sildenafil – związek aktywny, który rozszerza naczynia krwionośne transportujące krew do prącia, co pozwala łatwiej osiągnąć erekcję. Oczywiście osiągnięcie erekcji nie jest możliwe, bez stymulacji seksualnej. Jest to znakomite rozwiązanie, gdyż nawet jeśli do stosunku nie dojdzie, to osoba biorąca tabletkę nie będzie miała problemu z niekontrolowaną erekcją.

Kamagra to bardzo skuteczny lek na potencję. Badania wykazują, że bez problemu radzi sobie z dolegliwościami osób cierpiących na mało zaawansowane problemy z erekcją. Warto też nadmienić, że cechuje się dużą skutecznością z leczeniem dolegliwości osób, które cierpią na bardziej zaawansowane jej formy.

Kamagra dostępna jest w kilku różnych wersjach i pod różnymi postaciami. Mowa tu o standardowych tabletkach, które dostępne są także w wersji Gold, o największej mocy. Tabletki dzielą się na cukierki do ssania o różnych smakach, galaretkę Oral Jelly i tabletki musujące. Najskuteczniejsze są standardowe tabletki, ale za to galaretka działa dużo szybciej. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Ile sildenafilu znajduje się w Kamagrze?

Wiemy już, że w Kamagrze znajduje się sildenafil – związek aktywny odpowiedzialny za działanie tego leku. Kamagra oferuje nam nie tylko wybór formy, w jakiej chcemy ją przyjmować, ale też pozwala wybrać moc. Tabletki dostępne są w trzech wariantach. Wersja podstawowa zawiera 20 mg sildenafilu i jest skuteczna tylko przy małych problemach z potencją. Osoby, które potrzebują nieco większego wsparcia, powinny skorzystać z tabletek zawierających większą ilością sildenafilu. W sprzedaży znajdują się bowiem jeszcze wersje z 50 i 100 mg sildenafilu. Dostępna jest także wersja Kamagra Gold, która występuje tylko w najmocniejszej wersji 100 mg sildenafilu.

Skuteczność działania Kamagry 100 mg szacowana jest na ponad 80%, słabsza wersja zawierająca 50 mg sildenafilu daje ok. 75% skuteczności.

 

Post Your Thoughts